Якість води I квартал 2021 р.

Опубліковано: Четвер, 08 квітня 2021

Показники якості води питної перед подачею в розподільчу мережу м.Охтирка в I кварталі 2021 р.

Централізоване водопостачання м. Охтирка забезпечується питною водою з 14 артезіанських свердловин глибиною 100-900м. Вода з підземних джерел є екологічно чистою, тому її очищення та дезінфекція перед подачею в мережу водопостачання не проводиться.

Виробничий контроль якості питної води  здійснюється вимірювальною лабораторією по дослідженню питної води ТОВ «Водоторгприлад» згідно з Робочої програми  погодженою Охтирським міськрайонним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби.

Виробничий контроль безпечності та якості питної води здійснюється  в місцях водозабору, перед подачею в мережу та в розподільчій мережі.

Контроль безпечності та якості питної води виконується за мікробіологічними, органолептичними, фізико-хімічними, санітарно-токсикологічними показниками.

Контроль радіаційної якості питної води проводиться в місцях водозабору один раз на три роки. Дослідження проводиться за договором з лабораторією ДУ «Сумський лабораторний центр МОЗ України». За радіаційними показниками  безпечності питна вода   відповідає вимогам ДСан ПіНу 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».